El Terminali ProgramıPda Uygulaması    

    Webticarinin anlaşılır ve kolay kullanım özelliği sayesinde zorluk çekmeden tüm ticari işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilir, işletmenizi kontrol altına alabilirsiniz.Soğuk satışla sahadan siparişler el terminali, websayfası ve telefon aracılığı ile toplanır, sonrasında sevk edilecek ürün raporu ile hazırlanan ürünler müşterilere göre gruplandırılarak teslim adresine göre sıralanır. Araçlar ağırlık ve teslim bilgisini içeren teslim raporları ile hazırlanıp sahada dağıtım işlemine başlar. Ürünler el terminali ile irsaliye ve fatura edilerek teslim edilir, tahsilatlar yapılır ve yeni siparişler alınır.

    

El Terminali Satıs Programı

 

       Sıcak satış işlemlerinde ise, araçlara el terminali veya bilgisayardan ihtiyaca göre yükleme yapılır, sonrasında plasiyerin belirlenmiş rut una göre sahada satış, tahsilat ve ödeme işlemleri yapılır. Araç yazıcılarından dökümleri alınarak, tam bir otomasyon ile devam eder.Online çalışma özelliği sayesinde sahadan anlık bilgiler merkeze ulaşır ve plasiyerin kontrolü sağlanmış olur.

                                                                                                                                                                                           

El Terminali Satıs Programı

Kampanya ve Strateji Belirleme

Dağıtım - Pazarlama  endüstrisinde detaylı üretim ve tedarik zinciri ihtiyaçlarına tam karşılık verecek şekilde tasarlanmıştır. Kampanyalar,  müşteri grupları, ödeme şekilleri ve coğrafi lokasyon bazında tanımlanabilir. Kampanyalar ayrıca promosyon, indirim, satış/satınalma/sevkiyat masraflarını içerebildiği gibi ödeme/satın alma tarihçesinede sahiptir. Çok yönlü kampanyalar için detaylı bir formül editörü bulunmaktadır. Marka, ürün, ürün grupları satış tutar/miktar, satıştan iadeler ve maliyet bazında analiz edilir. Analiz sonuçlarına göre hedef oluşturmak ve strateji belirlemek mümkündür. 

El Terminali Satıs Programı

 

       Uygulamaları satış temsilcilerinin PDA larında çalışan mobil satış uygulamaları ve entegre çalışmaktadır.PDA lar fiyat listesi, satış siparişleri ve ödeme bilgilerinin interaktif veri alışverişi yapmak mümkündür.        

   

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı