ADİSYON TAKİP HİÇ BU KADAR KOLAY OLMADI

      Siparişlerinizi kağıt kalem yerine el terminalleri ile ekranlardaki resimli menü, grafik menü ya da ürün listesinden seçerek hızlı şekilde alabilirsiniz. Alınan siparişler mutfak ve barlardaki tanımlı yazıcı ya da ekranlara tüm detayları ile anında, hatasız bir şekilde iletilir, böylece servis çok daha hızlı ve eksiksiz yapılır. Satışları Cep telefonunuzdan ve webden programa girerek rahatlıkla takip edebilirsiniz.

 

   

 

Webticari Restoran Programı 

 

        Satışlarınızı garsonlar ya da kasiyer aracılığıyla yapabilirsiniz. Siparişlerinizi almak için el terminali ve dokunmatik ekran kullanabilirsiniz. Sipariş edilen ürün bazında açıklama ekleme (tuzsuz, buzlu, sütlü vb.) şansınız da var.

 

 

Webticari Restoran Programı

 

         El Terminali kullanılarak alınan siparişler üzerinde iptal, ikram ve ödenmez gibi değişiklikleri aynı ekran üzerinden kolayca girebilirsiniz. CallerID cihazı entegrasyonu ile telefon ile gelen siparişi hızlıca sisteme girip müşteriniz bekletmeden siparişi ulaştırabilirsiniz.Programı birden fazla kişinin kendi kullanıcı adı ve şifresi ile programı çalıştırarak kullanması mümkün olup, hangi kullanıcının hangi işlemleri yaptığı yönetici tarafından incelenebilmektedir.

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı