Market Stok Takip ProgramKontrol Elinizde

Webticari market otomasyonu, işlemlerin pratik, hızlı ve hatasız bir şekilde yapılmasına imkan verir. İşletmenizi kayıp mal, eksik kasa, zararına satış ve karmaşadan kurtarır, kontrolü elinize almanızı sağlar.

 

 

 

       Stok bölümü kullanıcının ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Stoklarınızı ister yeni ürünler geldikçe tek tek, isterseniz excellden toplu şekilde tek seferde binlerce stoğu aynı anda oluşturabilirsiniz. Ürün kodu için farklı kod gruplandırmaları yapabilir, kod al kolaylığı sayesinde en son hangi ürün grubunun hangi kodunda kaldığınızı hatırlamanıza gerek kalmaz, kod al diyerek son stok kodununun bir fazlasını otomatik olarak getirtebilirsiniz. Farklı kdv oranları açıp, ürününüz hangi kdv gruba dahilse alış ve satış kdv sini belirleyebilirsiniz. Ürünlerinize özel kodlar ve grup tanımlamaları yaparak, işlem esnasındaki karmaşayı engelleyebilirsiniz, bu özel kod ve gruplamaların size rapor alırken kazandıracağı zaman ve kolaylığa inanamayacaksınız. Ürüne ait belirleyeceğiniz stok tipleri ile ürün tiplerinizi ayırabilir, son kullanma tarihi girerek marketteki ürününüzün raf ömrünü belirleyebilir, son kullanma tarihi geçen ürünlere iade faturası kesip yeni ürünle değiştirebilirsiniz. Ürününüzü aldığınız tedarikçi firmayı tanıtıp tedarikçiye göre raporlar alabilirsiniz.

 

 Toplu Stok İşlemleriMarket Stok Takip Program

 Toplu stok işlemleri ile ürünlerin KDV ve Fiyat bilgilerini hızlı bir şekilde değiştirmek mümkündür, yine toplu stok işlemlerinden ürünlere etiket bilgisi çıkartıp raflarda fiyat bilgisini gösterebilirsiniz. Satın alım işlemlerinizde satın alım yapmadan önce muhakkak Satın Alım Listesi programını çalıştırınız bu rapor size bir ürünü dilediğiniz tarihler arasındaki satın alımlarını detaylı bir şekilde sunacaktır. Stok çıkış ekstresi raporu ile de dilediğiniz bir ürün hareketini tarih filtreleri ile izlene olanağı sunmaktadır. Stok raporları ile stok işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde izleyebilirsiniz. Kritik stok raporu ile stok seviyesi azalmış olan ürünlerinizi görebilir ve önleminizi alabilirsiniz.

 

 

Market Stok Takip Program

       Ana depodan şubelere veya şubelerden diğer şubelere yapılan sevkiyat işlemleri kolayca kontrol altına alınır, verilen siparişlerin kullanıcı müdahalesi olmadan ticari programa aktarılmasıyla kullanıcı hatası ihtimali ortadan kalkar.

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı