Market Programı

Sayım İşlemleri 

       Webticari ile her ölçekteki marketinizi ve marketinize ait şubeleri tek bir çatı altında toplayabilir, kontrol altında tutabilirisiniz. Şube ayrımı sayesinde her bir şube kendi içinde bir firmaymış gibi stok, bakiye takibi, cari hesap işlem ve bakiye takipleri yapabilmekte genel merkezden ise tüm şubelerin işlemleri görüntülenip tek bir firmaymış gibi toplanabilmektedir.

 

 

Böylelikle;


-Şubelerinizin stok seviyelerini görüp şubeler arası ürün transferleri yaparak stok miktarlarınızı düşürebilirsiniz.
-Her bir şube için lokal bilgi işlem ve server yatırımı yapmadan maliyetten tasarruf sağlayabilirsiniz.
-Tüm şubelerinizin Gelir-Giderlerini ayrı ayrı listeleyip kar ya da zarar eden lokasyonlarınızı kolaylıkla görebilirsiniz.
-Bir müşterinizin cari hesabını tüm mağazalardan takip edebilir, tahsilatlarını herhangi bir şubenizden online gerçekleştirebilirsiniz.
-Merkez birimden INSERT çalışmaları yapıp tüm marketlerin fiyatlarını tek bir işlemle güncelleyebilirsiniz.
-LFL, ATV, SGS gibi raporlarınızı kolayca alabilir, yorumlayabilirsiniz.
-Anlık ciro takibi yaparak o an itibariyle satışı olan ürünlerin stoktan düşmesini sağlayabilir, şube kasalarında ne kadar para var görebilirsiniz.
-POS kasalarınızla entegre çalışıp ürün satışlarınızı online sistemde görebilirsiniz.
-E-Ticaret modülü ile ürünlerinizi tek bir işlemle internet satışına açabilirisiniz.
-Son Kullanım, Raf ömrü, Garanti takibi gibi birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
-Sipariş seviyelerinize onay mekanizmaları ilave ederek siparişlerinizi kontrol altında tutarsınız
..ve daha birçok uygulama ve özellikler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

MARKETTEKİ EN BÜYÜK YARDIMCINIZ

       Webticari Market otomasyonu tek ve çoklu şube mantığı ile çalışan market ve Yapımarketler için geliştirildi. Şirketinizin Perakende Satış mağazalarını, Toptan satış biriminizi, E-Ticaretinizi  ve Genel merkezini tek bir çatı altında toplayan yapıya sahiptir. Bu özelliği sayesinde  tüm birimlerinizi tek veya gurup bazında takip edebilecek, sonuca ve veriye daha rahat ulaşabileceksiniz.işlemlerinizi takip edebilecek,  mağaza satış performanslarını takip edebileceksiniz. Online Entegrasyon sayesinde anlık olarak cirolarınızı görebilir, stok seviyelerinizi ayarlayabilirsiniz.

 

 

Market Programı       Mağaza, Şube bazında Gelir Gider takibi yapabilir, Mağaza mağaza farklı fiyatlar uygulayabilirsiniz. E-Ticaret Modülü ile gelen satışlarınızı istediğiniz mağaza ve lokasyondan sevk edebilirsiniz. Web tabanlı özelliğinden dolayı her şube açışınızda yüksek maliyetli Bilgi işlem yatırımına girmez işletme maliyetlerinizi düşürürsünüz. İnternete bağlandığınız her yer sizin şubeniz olabilir. 

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı