Market Ürün ve Raf Kontrol Programı

Ürün ve Raf Kontrolü

       Ürünlerinize raf, reyon ve özelliklerine göre hızlıca gruplandırabilirsiniz. Raf bilgisi ile ürün karmaşası ortadan kalkar ve istenmeyen karışıklıkar engellenmiş olur. Toplu Stok işlemleri sayesinde, ürünlerinize toplu olarak raf bilgisi verebilirsiniz. Tek tuşla onlarca stoğu aynı raf bilgisi altında toplayarak kazanacağınız zamana inanamayacaksınız. Raf bilgisine göre alınan raporlar sayesinde eksilen ürünleri anına görüp gerekli tamamlamayı yapabilirsiniz. Müşteriye stok fiyatı verme aşamasında da raf bilgisi size zaman kazandıracak, müşteriyi bekletmeden istenilen ürünün hangi rafta olduğu hızlıca görülüp en kısa zamanda teslim etmenizi sağlayacaktır. Ürün grubuna göre yapacağınız raf sıralamaları personelinizinde işini kolaylaştıracak yeni gelen ürün veya eksilen ürünleri görüp gerekli eksikleri en kısa zamanda tamamlamasını sağlayacak.

 

       Maliyet, FIFO, LIFO ve ortalama ağırlıklı fiyatlar şeklinde satışlar gerçekleştirilebilir. Fiyat ve barkod değişikliklerini istediğiniz an toplu bir şekilde %  veya sabit fiyat şeklinde artırabilir ve indirebilirsiniz. Stok minimum ve maksimum seviye belirlenip, belirli seviyenin üstünde ürün almanıza veya altında satış yapmanıza izin vermez. Webticari Market, tüm onaylı yazarkasa ve POS cihazları ile uyumlu çalışır.

 

Şubeler Arası İletişim

Market Ürün ve Raf Kontrol Programı

       Ana depodan şubelere veya şubelerden diğer şubelere yapılan sevkiyat işlemlerinin kontrolü sağlanabilir. Depo transfer ile, sevkiyatı yapılacak şubenin bekleyen siparişleri güncel olarak alınır ve sipariş listesine göre kontrollü araç yükleme işlemi yapılır. Barkod sistemine entegre çalışan sistem sayesinde sevkiyat listesinde olmayan ürünler sesli ve görüntülü uyarı ile kullanıcıya iletir ve yanlış sevkiyat engellenir. Araç yükleme bilgisi aynı anda merkeze iletilir ticari programa otomatik olarak girilir, ayrıca bir rapor alınarak yapılan araç yüklemesi kontrol edilebilir. Şubelerin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturdukları günlük sipariş listesi, el terminalleri vasıtasıyla, barkod sisteminin sağladığı tam doğruluk ile merkeze iletilir. Bu siparişler aynı anda otomatik olarak ticari programa aktarılır ve bekleyen siparişler listesine alınır. Sevkiyat bölümü aynı anda bekleyen siparişlere göre sevkiyat listesini oluşturur. Böylece Sipariş Sevkiyat arasında bir döngü oluşur ve arada dolaşan kağıtlar ortadan kalkar. Verilen siparişler kullanıcı müdahalesi olmadan ticari programa aktarıldığı için kullanıcı hatası ihtimali ortadan kalkar. Ticari programa girilen siparişler sayesinde Satın alma anlık olarak oluşan ihtiyaçları izleyebilir ve siparişleri verebilir.

 

Market Ürün ve Raf Kontrol Programı       İstenilen kasaların otomatik olarak verdiğiniz zaman aralıklarında bilgilerin merkeze atılması sağlanabilir, bu sayede istediğiniz an online olarak satış miktarlarını izleyebilirsiniz. Kasalarda nakit, kredi kartı, yemek çekleri ve market kartları kullanılabilir, alacağınız nakit miktarına göre para üstünü gösterir. Online ve Offline PDA yazılımları sayesinde siparişler alıp, sayım fişleri oluşturur, etiket fiyat kontrolü yapıp satış faturası düzenleyebilir, ürün kabul işleminden, araç sevk işlemine kadar geniş yelpazede tek yazılım entegrasyonunda çözüme kavuşabilir ve bu bilgileri anında merkezinize ulaştırabilirsiniz.

 

 

         Stok bölümü kullanıcının ihtiyaçlarına hızlı bir çözüm sunmak için tasarlanmıştır. Ürünlerin KDV ve Fiyat bilgilerini hızlı bir şekilde değiştirmek mümkündür. Stok çıkış ekstresi raporu ile de dilediğiniz bir ürün hareketini tarih filtreleri ile izleme olanağı sunmaktadır.

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı