Market Programı

Kasa Entegrasyon İşlemleri

       Webticari Market otomasyonu, kullanıcı dostu ara yüzü sayesinde kolay, pratik ve performanslı bir çalışma imkanı sunar. Marketinizi kontrol altına almak için tüm kurguları destekler. Mekândan bağımsız çalışma sayesinde, evde, işte, tatilde marketinizi kontrol etme ve yönetme şansı sunar. Cep telefonunuzdan ciro ve kar raporlarınızı alıp, mal alım işlemlerini, cari ve borç takibini yapabilirsiniz.

 Pos Terazi Programı

            Yazarkasa-pos kontrolü sayesinde, kampanya, promosyon, iskonto, üye kartı, puan uygulamaları yapıp satışlarınızı katlayabilirsiniz. Yine benzersiz entegrasyon çözümü ile tek butonla bütün satışları, anında sisteme aktarırsınız.

 

     Yazarkasa Otomasyonu  Zincir marketinizi hiçbir yatırım yapmadan bir merkezden yönetir, fiyatları değiştirip, etiketlerini basarak, cirolarını takip edebilirsiniz. Programın yapılışı esnasında basitlik ve sadelik ön planda tutulmuş, kullanıcının ihtiyaç duyabileceği her yapı düşünülmüş ve organize edilmiştir. Toplu Stok işlemler sayesinde fiyat, kdv, barkod, karlılık gibi işlemleri çok kısa zamanda yapabilir, stok raporları ile marketinizi hızlı bir şekilde izleyebilir doğru kararlar verebilirsiniz. Kritik stok raporu ile stok seviyesi azalmış olan ürünlerinizi görebilir ve önleminizi alabilirsiniz. İnsört hazırlama modülü ile marketinize baskı taslağı hazırlayarak hataları engelleyebilir, insört kampanya desteklerinizi kontrol edip raporlayabilirsiniz.

            Perakende satış bölümü ile günlük satışlarınızı izleyebilir, bu satışlar üzerinde raporlar alabilirsiniz. Eğer birden fazla kasa görevliniz varsa bunlara farklı kasiyer kodu vererek ayrı ayrı satış takibi yapabilirsiniz. Yine bu bölümde satılan ürünleri detaylı olarak izleyebilir, gün sonunda satışlarınızı kasaya transfer ederek günlük gelir ve giderlerinizi takip edebilirsiniz. Veresiye takip bölümü, veresiye satış takibi için özenle tasarlanmıştır. Bu bölümde müşterinin tüm hareketlerini detaylı bir şekilde takip etmek, gerektiğinde müşteriye sunmak mümkündür. Müşteriye ait tüm tahsilâtlar ve müşterinin yaptığı tüm alımlar Müşteri Hesap Ekstresi bölümünden incelenebilir.

 

Market Programı       Webticari piyasada mevcut tüm yazarkasa ve terazilerle uyumlu olup, şarküteri, kasap, manav ve kasa arasında uyumlu bir entegrasyonla, satın alma ve satış arasında kusursuz entegrasyon sağlar. Cihazlara ürün, fiyat ve Plu bilgisi gönderir, gün sonlarında satışları sisteme aktararak tam bir otomasyon sağlar. Kasa entegrasyonu belirlenen saatte otomatik olarak yapılabilir ve istenildiğinde kasaların ciroları anlık olarak izlenebilir.

 

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı