CRM ProgramıNeden CRM Kullanmalıyım?

       Crm müşteriyi tanımak, müşteri ihtiyacını anlamak, ona uygun hizmet ve ürünler sunabilmek amacıyla toplanan bilgilerin bir organizasyon içerisinde paylaşılması sistemidir. Webticari CRM modülü ile müşteri portföyünüzde bulunan müşterileriniz ile ilgili tüm görüşme trafiğinizi not alabilecek, müşteri ihtiyaçlarınızı belirleyip yeni kampanya ve fırsatlar yaratabileceksiniz.

 

 

 

    

Müşteri İlişkileri YönetimiCRM Programı

       CRM müşteri ilişkileri yönetimi modülü sayesinde müşterilerinizin tercih ve eğilimlerini tanıyabilir, doğru pazarlama stratejileri belirleyebilirsiniz. Dünyada, hemen hemen tüm pazarlarda rekabetin arttığı, ürünlerin pazara girme sürelerinin kısaldığı ve marjların düştüğü bir ortamda müşteriye daha etkin ulaşmak, müşterinin isteklerini anlayarak ürün ve hizmetleri bu yönde şekillendirmek büyük önem taşıyor. CRM size kağıtsız çalışma ortamı sunar, Çalışanlarınızı farklı yetki seviyelerinde tanımlayarak farklı departman ve yetki seviyelerinde süreçlere dahil edebilirsiniz. İş - Görüşme - Ziyaret - Toplantı - Etkinlik Yönetimini müşteri firma ilişkili olarak saklayabilirsiniz, Şikayet Yönetimi ve Teknik Destek havuzunda yer alan ürünleri izleyebilir, durum incelemesi yapabilirsiniz.

 

     Portföyünüzde olmayan fakat internet, mail, ziyaret veya tavsiye olarak bilgilerini aldığınız sizlere potansiyel olabilecek yeni müşterilerinizle ilgili de kampanya çalışmalarınızı teklif ve görüşmelerinizi bu modülümüz sayesinde görebilir ayrıca satış ekibinizin performansını takip edebilirsiniz.

 

 

Satış temsilcileriniz ve bayilerinize sipariş ve görüşme görevleri atayabilir, e-posta bildirim ve hatırlatma iletileri yaratarak ekibinizin müşteri deneyimi performansını maksimuma ulaştırabilirsiniz. Ayrıca, tüm departmanlarınız sisteme girilen her yeni bilgiye, her yeni siparişe, mevcut stok durumu ve satış fırsatlarına dair güncellemelerden anında haberdar olur.

 

 

 

 

 

CRM Kullanmanın Avantajları

Müşterilerinize daha iyi hizmet sunarsınız.
Müşterileriniz ile sürekli ve etkin iletişim kurarsınız.
Doğru zamanda, doğru müşteriye, doğru ürünü satarsınız.
Müşteri hizmetleri departmanını daha etkin kılarsınız.
Çapraz ve Dikey satış olanakları yaratırsınız.
Satış ekibinin daha kolay ve hızlı satış yapmasını sağlarsınız.
Pazarlama ve satış aktivitelerini basit ve birbirine paralel hale getirirsiniz.
Satış fırsatlarını doğru ve etkin değerlendirirsiniz.
Yeni müşteriler bulursunuz.
Müşteri başına karlılığı arttırmak için teknolojiyi kullanırsınız.

 

DESTEK PANELİ

FOOTER MENÜ

Yukarı